Фантастичні українці. 1 сезон

Цикл фільмів про сучасні українські музику, кіно, літературу та візуальне мистецтво, про талановитих українців, які закладають фундамент у свідомість молоді та формують образ національної культури.

Сезон 1
Фільм 1. Музика.
Як змінилась українська музична індустрія за останні 30 років, де слухали та знаходили хіп-хоп ТНМК та Alyona Alyona, чому гурт ВВ так і не почав збирати стадіони по всьому світу, та як сьогодні в Україні стати зіркою. Детально про те, як влаштовані українські сектори популярної, рок, хіп-хоп, електронної та фольклорної сцени.
Фільм 2. Кіно.
Чому говорять, що українське кіно тільки навчилось ходити і пішло в дитсадок. Як створюється кіно, та чому відповідальний за світло по важливості не менший за режисера. А ще: чому комедії збирають в кінопрокаті мільйони, та коли Україна отримає перший Оскар.
Фільм 3. Література
Чи потрібен на уроках української літератури секс, чому Нобелівську премію від України отримає жінка, чи можна стати другим Максом Кідруком (чи хоча б українським Стівеном Кінгом), та що відбувається в український книжковій індустрії.
Фільм 4. Візуальне мистецтво.
Про нову хвилю в українському мистецтві, чи реально стати успішним художником і заробляти на мистецтві, як зрозуміти сучасне мистецтво, та чому це не так складно, як здається.

Посилання на 2 сезон 

Аудиторія: Загальна
Кількість епізодів і хронометраж: 1 сезон: 4 x 48-57 хв, 2 сезон - мода і танці (2021)
Рік: 2020-2021
Версії: Українська
Якість: HD
Статус: Готово

Tag/Жанр: Entertainment/Розважальний

Tag/Жанр: Art/Мистецтво

Runtime/Хронометраж: 30 min/хв ≤

Audience/Аудиторія: General/Загальна

You may also like..
Click to order
Your request
Total: 
Your name
Your email
Your company
License rights
Our manager will contact you soon.