Документальний фільм «10.5»

До вшанування роковин (27 листопада) Голодомору-геноциду 1932-1933 років документальний фільм «10.5» розкриває нові факти і небачені масштаби злочину, вчиненого проти 10,5 мільйонів українців.

Злочин, що здійснив комуністичний тоталітарний режим у 1932–1933 рр., за всіма ознаками є геноцидом. Його метою була ліквідація національно-визвольного руху, нищення української нації та недопущення відновлення Української Держави.

Злочин геноциду 1932–1933 рр. був здійснений не лише на території сучасної України, але й на етнічних українських землях і місцях компактного проживання українців в СРСР. Комуністичний тоталітарний режим знищив понад 10 млн 500 тис українців. З них — 4 млн українських дітей. Ці цифри встановлено новою судовою історико-криміналістичною експертизою щодо Голодомору-геноциду.

Голодомор 1932-1933 рр. як антилюдський акт, умисний злочин проти нації має об'єднати сучасних українців та бути офіційно визнаний в усьому у світі геноцидом.

У фільмі взяли участь провідні експерти Національного музею Голодомору-геноциду, академіки, історики, психіатри, лінгвісти:
Олеся Стасюк — генеральна директорка Національного музею Голодомору-геноциду, єдиного у світі музею, який розповідає про геноцид українців.
Микола Герасименко — генерал-лейтенант СБУ, керівник слідчо-оперативної групи, порушеної за фактом вчинення геноциду українців.
Василь Боднар — Заступник Міністра закордонних справ України. Визнання Голодомору геноцидом у світі, зокрема в ООН, є однією із ключових цілей МЗС.
Павло Гриценко — директор Інституту української мови НАН України, входив до складу експертної комісії щодо виявлення кількості жертв Голодомору-геноциду, провів лінгвістичну експертизу.
Семен Глузман — президент Асоціації психіатрів України, провів психіатричний аналіз наслідків Голодомору-геноциду.
Алісон Маршал — британська науковиця, яка передала Україні унікальні листи-свідчення про Голодомор-геноцид.

Композитор музики у фільмі - відомий музикант, бандурист Ярослав Джусь.

Аудиторія: 16+
Кількість епізодів і хронометраж: 1 х 78 хв
Рік: 2021
Версії: Українська
Якість: HD
Статус:  Готово, кінотеатральна прем'єра 25.11.21

Tag/Жанр: History, Current Affairs/Історія та події

Runtime/Хронометраж: 30 min/хв ≤

Audience/Аудиторія: General/Загальна

You may also like..
Click to order
Your request
Total: 
Your name
Your email
Your company
License rights
Our manager will contact you soon.