Художній фільм «До Щастя»

Людина, що страждає на ДЦП, втрачає власну домівку і будь-які засоби до існування. Лише надзвичайна сила волі і наполегливість здатні допомогти герою не просто вижити, а ЖИТИ! Перший повнометражний фільм у світі, в якому головну роль виконує актор з інвалідністю.

В центрі подій художньої стрічки до щастя історія Григорія, що страждає на ДЦП (дитячий церебральний параліч). Відправною точкою служить втрата героєм власної домівки. Без грошей, роботи, друзів й рідних, Григорій починає свій важкий і вкрай насичений непересічними подіями шлях до щастя. Не маючи освіти й професії, Григорій працює сторожем і клоуном, миє посуд й розпалює багаття. Працює всюди, де тільки можна, щоб заробити на свій шматок хліба.

Впродовж стрічки Григорій спілкується з уявною матір’ю, яку вперше побачив іще у сирітському притулку. Але замість того, щоб підтримувати своє дитя, уявна матір сама часто стає причиною нервових зривів героя. Вона дуже не хоче, щоб Григорій відшукав свою справжню біологічну маму, але саме це бажання керує багатьма вчинками головного героя. І наприкінці стрічки він таки спитає свою матір про те: «нащо вона його покинула».

Григорій, як будь-яка людина, щиро жадає любові. Й одного разу на мосту, з якого сам нещодавно збирався скинутися, знаходить дівчину, що зачіпає найпотаємніші струни його душі.

Про фільм: Головну роль у стрічці грає актор з легкою формою рухового синдрому Григорій Гришкан. Кінокартина має значення для культурної та соціальної інтеграції України у простір сучасної європейської спільноти.
Фестивальна прем'єра фільму в Україні відбулася 3 грудня 2020 року на 12-му Національному фестивалі соціальної реклами, де стрічка здобула 2-ге місце в номінації «Соціальне кіно».

Аудиторія: 12+
Кількість епізодів і хронометраж: 1 х 75 хв
Рік: 2020
Версії: Українська
Якість:
Статус: Готово (прем'єра у кінотеатрах - 11 листопада 2021)

Tag/Жанр: Films/Фільми

Runtime/Хронометраж: 30 min/хв ≤

Audience/Аудиторія: Adult/Дорослі (18+)

Audience/Аудиторія: General/Загальна

You may also like..
Click to order
Your request
Total: 
Your name
Your email
Your company
License rights
Our manager will contact you soon.