Документальний фільм «Крим. Зневоднення»

Логлайн
Розвінчання міфів про «проблему води» для місцевого населення кримського півострова.
 
Синопсис
У Автономній республіці Крим із кожним днем вода стає більшим дефіцитом. Головним наративом російських ЗМІ є те, що українська влада винна у цьому. Проте чи дійсно населенню півострову так конче необхідна вода з Дніпра?
Щоб виправити ситуацію, РФ витрачає шалені кошти на відновлення водопостачання. Проекти опріснення води, проекти перенаправлення водних потоків, масове буріння артезіанських свердловин, проекти збереження водних ресурсів. На що ж були витрачені ці кошті, якщо ситуація щодня погіршується?
Проте військові об’єкти, які значно збільшили населення півострова,  та органи управління мають безперебійну подачу води, коли цивільне населення страждає від нестачі.
 Наприклад, аквапарки, масове будівництво новобудов у заповідних зонах та розважальні комплекси завжди добре забезпечені водою, на відміну від шкіл та лікарень.
Тож, чи знайде влада, що контролює наразі Кримський півострів, найближчим часом вихід із ситуації? Чи виділить ще державних коштів на пошуки рішень та звинувачення українських політиків?


Аудиторія: 16+
Кількість епізодів і хронометраж: 1 х 63 хв
Рік: 2021
Версії: 1) у кадрі: російська, українська; 2) озвучка: українська, англійська; 2) титри: російська, англійська
Якість: HD
Статус: Готово

Tag/Жанр: History, Current Affairs/Історія та події

Runtime/Хронометраж: 30 min/хв ≤

Audience/Аудиторія: General/Загальна

You may also like..
Click to order
Your request
Total: 
Your name
Your email
Your company
License rights
Our manager will contact you soon.