Вона сердиться

«Вона сердиться» (She Sees Red) – інтерактивний триллер для диджитал платформ. Це гра із захоплюючим детективним сюжетом. Коли когось убивають у нічному клубі, юна слідча береться до справи. Робіть вибір, який впливає на сюжет. На відміну від звичайних фільмів тут декілька різних кінцівок.

Синопсис:
Невідомий злочинець скоїв дивне вбивство у нічному клубі «Рай». На місце злочину приїжджає юна слідча та директор клубу Юрій. У підсобці вони знаходять труп охоронця із незвичайним посланням. Слідча хапається за кожен доказ, куди б він не привів... Це інтригуюча сюжетна гра, в якій все зовсім не так, як здається на перший погляд.

Хто і навіщо вчинив злочин? Як вийти на слід убивці? Які жахливі історії можуть чекати попереду? Розпочинається розслідування!

Структура фільму:
Гравець робить вибір за детектива та вбивцю. Кожен вибір розповідає нам якусь окрему частину історії. Щоб скласти всю мозаїку і зрозуміти весь сюжет, ми маємо зіграти в «Вона сердиться» як мінімум 2 рази, а щоб побачити всі кінцівки - 4 рази. У той же час, всього сцен 62, і прийти до фіналу можна, проходячи різні сцени.

Реалізація на стрімінговій платформі:
У нас є готове рішення щодо відтворення інтерактивного контенту, яке можна інтегрувати у ваш сервіс за тиждень. Технологія підходить для вбудовування у веб-версію кінотеатру або в мобільний додаток за допомогою API та SDK.

Передбачена адаптація під потреби платформи та проекту з UI/UX та реалізація унікальних механік за запитом. Підтримується збір даних щодо взаємодій користувачів, збір метрик та статистика. 

Аудиторія: Дорослі (18+)
Хронометраж: в середньому 30 хв на кожну версію (4 опції фіналу). Загальний хронометраж всіх 62 сцен 80 хв.
Рік: 2019
Країна-виробник: Казахстан
Мова: дубляж англійська і російська, інтерфейс та субтитри на 19 мовах
Якість: HD
Статус: Готово

Tag/Жанр: Films/Фільми

Runtime/Хронометраж: 30 min/хв ≤

Audience/Аудиторія: Adult/Дорослі (18+)

You may also like..
Click to order
Your request
Total: 
Your name
Your email
Your company
License rights
Our manager will contact you soon.