Фантастичні українці. 2 сезон

«Фантастичні українці» повертаються!

Посилання на 1 сезон

Презентуємо другий сезон циклу документальних стрічок про сучасне українське мистецтво. Цього разу про становлення моди та розвиток танцювальної індустрії.

Творці проєкту «Фантастичні українці», заручившись підтримкою лідерів індустрії, розкажуть українцям про фантастичні перетворення та неймовірні, проте цілком реальні, історії успіху у сфері української моди й танцю. Модельєри та хореографи розкажуть як переосмислюють традиційні українські мотиви у своєму мистецтві та як популяризують «українське» далеко за межами країни.

Фільм 1. Мода — інструмент діалогу з суспільством
Белла Хадід, Селін Діон, Кендал Дженер та Дуа Ліпа — ось неповний перелік зірок світового масштабу, які обирають українські бренди з-поміж сотень, а то й тисяч інших. Засновники та дизайнери надпопулярних українських брендів одягу, взуття та аксесуарів розкажуть про те, як їм вдалося засяяти на світовому ринку моди та створити модні колаборації з лідерами індустрій.

Участь у зйомках взяли близько двадцяти хедлайнерів модної індустрії, зокрема: Ірина Данилевська (співзасновниця Ukrainian Fashion Week), Лілія Пустовіт, Ксенія та Антон Шнайдери, Лілія Літковська, Світлана Бевза, Аліна Очеретяна (Kachorovska), Ірина Василевська та Тарас Шевчук (Syndicate), Олег Мороз (Riot Division), Валерія Ковальська, Алі Сауліді, Марія Маслій, Артем Климчук, Іван Фролов, Марія Гаврилюк та Наталія Каменська (GUNIA Project).

Фільм 2. Танцювальний бум тільки починається
Перші місця на міжнародних конкурсах, участь у танцювальних колективах зірок першої величини, постановка видовищних номерів для танцювальних телешоу, які обожнюють мільйони, — усе це про сучасну українську хореографію. Українські танцівники та хореографи роками трансформували бачення танцю в Україні та представляли індустрію далеко за межами країни.

Героями картини стали Дмитро Монатик, Костянтин Томільченко, Гурт KAZAKY, Олексій Тютюнник, Олена Шоптенко, Денис Стульніков, Руслан Махов, Анастасія Харченко, Анатолій Сачівко, Олександр Бобік, Аліна Лаговська, Дмитро Жук, Максим Карпенко, Наталія Татарінцева


Аудиторія: Загальна
Кількість епізодів і хронометраж: 2 сезон: Танці 1 х 80 хв, Мода 1 х 87 хв
Рік: 2021
Версії: Українська
Якість: HD
Статус: Готово

Tag/Жанр: Entertainment/Розважальний

Tag/Жанр: Art/Мистецтво

Runtime/Хронометраж: 30 min/хв ≤

Audience/Аудиторія: General/Загальна

You may also like..
Click to order
Your request
Total: 
Your name
Your email
Your company
License rights
Our manager will contact you soon.