FITs Me (UKR)

Набути гарне і здорове тіло можна не тільки у спортзалі, а й вдома, регулярно тренуючись із власною вагою чи інвентарем. FITs Me – це готовий комплекс вправ для занять у домашніх умовах.
Програма підійде як новачкам, так і більш досвідченим прихильникам спорту. Завдяки кардіо, силовим вправам та тренуванням на проблемні зони можна вже за кілька тижнів побачити перші зміни тіла. А комплекс базової йоги та стретчингу допоможуть зберегти гнучкість. Для цього варто лише 15 хвилин на день присвятити вправам програми FITs Me.

Особливості передачі:
  • кожен епізод складається із 3-х блоків вправ по 5 хвилин: розминка + 2 блоки на конкретні групи м'язів. Тому можемо надати дві версії: на 15 або 5-7 хвилин;
  • кожен блок супроводжується підписом – на яку групу м'язів спрямована робота, а також іконкою з позначенням потрібного інвентарю.
  • займатися можна у реальному часі разом із тренером. Для цього усі вправи супроводжує таймер. Під час відпочинку демонструється анонс наступної вправи.
  • додатково до відео-матеріалів ми можемо надати метадату в текстовому вигляді: тема випуску, назва блоків, список вправ у кожному блоці.

Аудиторія:  Загальна
Кількість епізодів і хронометраж:  16 x 15-16 хв  або 43 х 5 хв
Рік: 2021
Версії: Без озвучення, графіка: українська, російська, англійська
Якість: HD
Статус: Готово

Tag/Жанр: Health and Beauty/Здоров'я і краса

Tag/Жанр: Sport/Спорт

Runtime/Хронометраж: 7-15 min/хв

Runtime/Хронометраж: 15-30 min/хв

Audience/Аудиторія: General/Загальна

You may also like..
Click to order
Your request
Total: 
Your name
Your email
Your company
License rights
Our manager will contact you soon.