Fusion Accord

Fusion Accord - оновлена міжпрограмна версія. Замість 15-хвилинної передачі про творчі історії професійних музикантів, спеціальні музичні школи, консерваторії та інститути пропонуємо короткий формат програм у жанрі оригінальних кліпів. У кожному випуску українські музиканти виконують класичні українські та іноземні пісні.

Автор програми – музикант, заслужена артистка України Тетяна Кумановська. “Я вважаю, що новий формат програми піде на користь нашим глядачам. Аудиторія класичної музики не надто широка, вона не така популярна, як поп чи інший напрям. Завдяки нашій програмі глядачі поміж іншим дізнаються про українських артистів, а хронометраж програми дозволяє викликати цікавість і не дає знудитися глядачеві перед телевізором”.


Fusion accord показує класичну музику, яка буде цікавою та не занадто складною для широкого глядача, впізнаваною та такою, щоб вона просто лягала на душу.


На Різдвяні свята Fusion Accord має підбірку: звуки різдвяних пісень народів світу, у виконанні ансамблю солістів «Благовість», традиції святкування українського Різдва – в піснях і обрядах ансамблю «Калина».

Аудиторія: Загальна
Кількість епізодів і хронометраж: 33 x 2-9 хв (Укр), 77 х 15 хв (Рос), 99 х 2-9 хв (Рос)
Рік: 2017 - 2019
Версії: Українська, російська
Якість: HD
Статус: Готово

Tag/Жанр: Art/Мистецтво

Tag/Жанр: Filler/Міжпрограми

Tag/Жанр: Educational/Пізнавальний

Tag/Жанр: Entertainment/Розважальний

Runtime/Хронометраж: ≤ 7 min/хв

Audience/Аудиторія: General/Загальна

You may also like..
Click to order
Your request
Total: 
Your name
Your email
Your company
License rights
Our manager will contact you soon.