Більше життя. Розшифровка секрету старіння

Більшість людей хочуть дожити до глибокої старості. Але мало хто хоче бути старим. Бо вік означає розпад, обмеження, хвороби. Але чи має так бути? Чи можемо ми старіти, зберігаючи здоров’я?

«Перша людина, якій виповниться 150 років, імовірно, вже народилася», – кажуть деякі вчені – і вони безперечно мають підстави. Тому що вони борються з першопричиною проблеми: не віковою хворобою, а самим процесом старіння.

Але в чому секрет довгого життя без біологічного старіння в тій же мірі? У теломерах, кінцях хромосом, які у довгожителів Коста-Ріки довші, ніж у інших людей? Чи достатньо «прибрати» клітини відомі як «зомбі», присутні в усіх нас? Принаймні вчені тепер можуть вимірювати наш біологічний вік незалежно від нашого фактичного віку в роках. Винахід одного з гуру досліджень довголіття Стіва Хорвата зробив це можливим.

Замість «Скільки тобі років?» ми скоро запитаємо: «Який вік показує твій біологічний годинник?» Це не фантастика. У нас вже є перший додаток, розроблений в Гонконзі, який обіцяє «захистити» нас від старіння. І є молоді біохакери, такі як Ніна Кхера з Бостона, які хочуть, щоб такі дослідження приносили користь усім. Якщо можна на один день відстрочити старіння людини, як щодо того, щоб повністю повернути цей процес? Грег Фахі проводить дослідження вилочкової залози в Каліфорнії. Його початкове дослідження на людях показало, що, приймаючи певні ліки, вони в середньому «зрізають» їх вік на два з половиною роки.

Гонка за зломом коду довголіття людини зараз нагадує наукову золоту лихоманку, коли дослідники змагаються за славу та прихильність інвесторів. Цілком можливо, що вчені незабаром почнуть втілювати в життя давню мрію людства вічної молодості. Вони вже вийшли за межі поточних дебатів щодо багатьох соціальних та економічних наслідків продовження тривалості життя певних людей.

Аудиторія: Загальна
Кількість епізодів і хронометраж: 1 x 45 хв або 1 х 52 хв
Рік: 2021
Версії: Англійська
Якість: 4K
Статус: Готово

Tag/Жанр: Educational/Пізнавальний

Tag/Жанр: Science,Technology/Наука, технології

Tag/Жанр: Health and Beauty/Здоров'я і краса

Runtime/Хронометраж: 30 min/хв ≤

Audience/Аудиторія: General/Загальна

You may also like..
Click to order
Your request
Total: 
Your name
Your email
Your company
License rights
Our manager will contact you soon.